W środę, 17 grudnia 2025 roku o godz. 18:00, w wyjątkowej przestrzeni Auli Magna im. Jerzego Dembczyńskiego w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 2, odbędzie się świąteczny koncert kolęd „Niosąc światło”. To wydarzenie, które co roku przyciąga miłośników muzyki, tradycji i atmosfery nadchodzących świąt.
Aula Magna stanie się sceną pełną harmonii i ciepła, gdzie muzyka przeniknie się ze słowem i poezją. W programie znajdą się zarówno tradycyjne polskie kolędy, jak i nowsze, współczesne opracowania, które wprowadzą publiczność w refleksyjny, uroczysty nastrój. Całość tworzy wyjątkową przestrzeń do wspólnego przeżywania świątecznego czasu — spokojnego, jasnego i pełnego wzruszeń.
Koncert ma na celu nie tylko podtrzymanie pięknych bożonarodzeniowych tradycji, lecz także stworzenie okazji do zatrzymania się w przedświątecznym zabieganiu. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, a wstęp jest wolny, co czyni je idealną propozycją dla rodzin, studentów, seniorów i każdego, kto chce poczuć magię nadchodzących świąt.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!
