Data dodania
W dniu 16-06-2026r w sali 404 Rady Klubu Seniora PP odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Jubilatów Seniorów którzy ukończyli 80, 85, 90, 95 i 100 lat z Władzami Uczelni reprezentowanymi przez pana Kanclerza Łukasza Kalupę. Podczas spotkania pan Prezes RKS PP Andrzej Grzybowski złożył gratulacje Jubilatom. Pan Kanclerz przedstawił plany i rozwój Uczelni. W części oficjalnej każdemu Jubilatowi wręczono pamiątkowy dyplom, kwiaty i skromny upominek od Uczelni. Po wspólnych pamiątkowych fotografiach / będą przesłane na adres domowy / kontynuowano spotkanie w miłej atmosferze wspomnień przy cieście i kawie. W drugiej połowie roku odbędzie się spotkanie dla następnej grupy Jubilatów.
