Rejestracja kandydatów

PRZEJDŹ DO SYSTEMU REKRUTACYJNEGO

INSTRUKCJA REJESTRACJI I WYPEŁNIANIA

1. Rejestracja w bazie danych systemu

2. Zalogowanie się w systemie

3. Wypełnienie formularza podania

4. Wydrukowanie podania (tylko Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia oraz rezerwowi)

FORMULARZ PODANIA

Formularz podania składa się z następujących sekcji:

  • dane osobowe Kandydata

  • dane o edukacji Kandydata

  • wybór kierunków studiów

ODZYSKIWANIA HASŁA

Konto założone w systemie rekrutacyjnym jest powiązane z daną osobą, a nie z daną rekrutacją. Oznacza to, że jeżeli Kandydat brał kiedyś już udział w rekrutacji na Politechnikę Poznańską, to nie rejestruje się on ponownie. Należy po prostu zalogować się, podając numer PESEL i hasło, uzupełnić dane, a następnie wybrać interesujący kierunek(-ki) i opłacić opłatę rekrutacyjną.

W żadnym wypadku nie należy zakładać nowego konta na nieprawdziwy numer PESEL.

Zapomniane hasło można odzyskać. W tym celu należy przejść na stronę główną systemu rekrutacyjnego (krok 1.). Po wpisaniu numeru PESEL, na kolejnej stronie pojawi się możliwość odzyskania hasła (krok 2.). Należy wówczas podać swój numer PESEL i przepisać kod z obrazka, a następnie zatwierdzić przyciskiem "Zresetuj" (krok 3.). Wiadomość z linkiem umożliwiającym ustawienie nowego hasła zostanie wysłana na adres e-mail podany podczas rejestracji. Jeśli e-mail nie pojawi się w skrzynce odbiorczej po paru chwilach, warto sprawdzić folder SPAM lub inne używane w poczcie zakładki. Jeżeli po dłuższym czasie wiadomość nadal nie przychodzi lub Kandydat nie posiada już dostępu do adresu e-mail podanego podczas rejestracji, konieczne jest skontaktowanie się telefoniczne z Sekcją Rekrutacji w celu rozwiązania problemu pod nr tel.: 61 665 3548.

INFORMACJE TECHNICZNE

W niektórych przeglądarkach może pojawić się monit o problemie z certyfikatem szyfrującym połączenie, należy wtedy potwierdzić dodanie wyjątku.

Zalecaną przeglądarką do obsługi systemu rekrutacyjnego jest Mozilla Firefox w wersji min. 2.0.

 

Załącznik

krok_1.png80.9 KB
krok_2.png93.37 KB
krok_3.png86.54 KB