Data dodania

08.12.2022
ECCOMAS (European Community on Computational Methods in Applied Sciences) ogłosił konkurs na najlepszą pracę doktorską

ECCOMAS (European Community on Computational Methods in Applied Sciences) ogłosił konkurs na najlepszą pracę doktorską obronioną w 2022 r. z zakresu metod komputerowych w naukach stosowanych i technicznych (ECCOMAS Award for the two best PhD theses in 2022 on Computational Methods in Applied Sciences and Engineering).

Nagroda wynosi 2000 EUR. plus pokrycie kosztu uczestnictwa w uroczystościach wręczenia nagród.

Pierwszym etapem jest wyłonienie najlepszej pracy doktorskiej na poziomie krajowym przez Komisję powołaną przez Polskie Towarzystwo Metod Komputerowych Mechaniki.

Wszystkich  doktorów  chcących  wziąć  udział  w  konkursie  prosimy o

zapoznanie  się  z  załączoną  informacją  o  konkursie i przesłanie w terminie do 1 lutego 2023 roku e-mail z plikami pdf pod adres: towarzystwo@ptmkm.pl:

1. Praca doktorska

2. Życiorys (CV) w języku angielskim

3. Krótkie streszczenie pracy (2-3 str.) w języku angielskim. 

Warunkiem udziału w konkursie jest członkostwo w PTMKM, dlatego wszystkich doktorów nie będących jeszcze członkami Towarzystwa, a chcącymi wziąć udział w konkursie, zapraszamy do uprzedniego złożenia wniosku o członkostwo.

Ogłoszenie wyników polskiego etapu planowane jest na 1 marca 2023 roku. Wyniki europejskie zostaną ogłoszone 28 kwietnia 2023 roku, a wręczenie nagród odbędzie się w czasie konferencji 7th ECCOMAS Young Investigators Conference (YIC 2023) w dniach 19-21 czerwca 2023 w Porto.

Wszyscy finaliści otrzymają dyplomy ECCOMAS i zaproszenie do udziału w ECCOMAS PhD Olympiad.

Załącznik
PL