W dniu 20-01-2026r odbyło się spotkanie Seniorów PP z władzami Uczelni. Imprezę zaszczycili: Rektor prof. dr hab. Inż. Teofil Jesionowski, Kanclerz dr Łukasz Kalupa oraz Przewodniczący Związku NZZ Solidarność dr inż. Krzysztof Grześkowiak, Przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego PP dr hab. inż. Rafał Wojciechowski jak również Kierowniczka Działu Socjalnego pani mgr Aleksandra Dolska. Była też Rada Klubu Seniora PP z Prezesem Andrzejem Grzybowskim.
Pan Rektor przedstawił rozwój Uczelni podparty wyświetlanymi na ekranach przez Prezesa Grzybowskiego slajdami. O rozwoju lotniska z infrastrukturą w Kąkolewie mówił Kanclerz. Prezes Grzybowski przedstawił osiągnięcia RKS w 2025 roku oraz plany na rok 2026.
Wszystkie osoby z Prezydium Spotkania złożyły Seniorom Życzenia pomyślności w 2026 roku. Chwilą ciszy i zadumy uhonorowano zmarłe osoby w minionym 2025 roku.
Po części oficjalnej przy kawie i ciastach rozmowom i wspomnieniom nie było końca. Stroną gastronomiczną sprawnie opiekowała się firma cateringowa Speed Catering. Cieszymy się, że frekwencja dopisała.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia z sympatycznego i miłego spotkania.
